PROJEKT BADAWCZY – ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE – WSZYSTKIE GRUPY

13mar(mar 13)09:0017(mar 17)15:00PROJEKT BADAWCZY – ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE – WSZYSTKIE GRUPY

Niektóre zwierzęta są bardzo wysokie. Inne są bardzo długie a jeszcze inne bardzo ciężkie. Żyrafa może osiągnąć wysokość dwupiętrowego autobusu, pyton siatkowy być dłuższy od tramwaju, a słoń afrykański ważyć więcej niż siedemdziesiąt dorosłych osób. Kormoran wielki ma największą na świecie rozpiętość skrzydeł, struś wśród ptaków najlepiej skacze w dal, a żuraw bije rekordy wysokości. O tym, które zwierzę jest największe, najszybsze, najmniejsze, najniebezpieczniejsze dowiecie się już w najbliższym tygodniu. Zapraszamy Was do udziału w mini projekcie „ Zwierzęta egzotyczne ”. Na pewno powstanie też imponująca galeria prac tematycznych, piękne obrazy z użyciem kredek, farb, krepiny, zwierzaki z plasteliny, sylwety wypełnione szlaczkami literopodobnymi. A dodatkowo najstarsze grupy przygotują swoje własne prezentacje wybranego osobnika i w czasie zajęć koleżeńskich powiedzą o nich swoim młodszym kolegom.

20230303 09:00 - 20230303 15:00(GMT+00:00)