Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2021

18paź08:3015:30PROJEKT CZYTANIA Z DZIEĆMI – GRUPY ZERÓWKOWE BIEDRONKI A I BIEDRONKI S

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Biedronek,
Chcemy serdecznie podziękować za aktywne działania w przygotowaniach projektu czytelniczego, do którego wraz z Wychowawcami przystąpiły grupy Biedronek.
Projekt niesie za sobą liczne korzyści : uczy dzielenia się , uwrażliwia na piękno literatury, zachęca do czytania, bogaci słownik ( 15 minut czytania dziennie wzbogaca słownik Dziecka o 1000 słów rocznie ), pozytywnie wpływa na rozwój i niezaprzeczalnie sprawia radość Dzieciom.
Pomysł polega na tym, aby zakupić 1 lub 2 książki ( max 20 – 30 stron ), zapakować w papier i dostarczyć do Przedszkola. Przedszkolaki będą losować i zabierać książkę do domu.
Zadaniem Dzieci wraz z Państwem jest przeczytanie książki i zilustrowanie jej fragmentu. Wraz z ilustracją przynosimy książkę, która zostanie wymieniona na kolejną. Na zakończenie projektu Biedronki otrzymają jedną z książek na własność.
Projekt rusza w poniedziałek 18.10. Rodzice, którzy jeszcze nie dostarczyli książek mogą to zrobić tylko w poniedziałek rano.

więcej

godzina

(Poniedziałek) 08:30 - 15:30

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X