NAUCZANIE ZDALNE – PLANY DYDAKTYCZNE – WSZYSTKIE GRUPY

23mar(mar 23)10:0027(mar 27)00:00NAUCZANIE ZDALNE – PLANY DYDAKTYCZNE – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Rodzice Małych Podróżników,
Sytuacja, z którą przyszło nam się teraz zmierzyć, stawia Nauczycielom Małego Podróżnika wyzwanie w postaci realizacji tematów powtórzeniowych i nowych poprzez pracę zdalną.
W związku z tym już od poniedziałku 23.03 ( i przez najbliższe tygodnie ) każdy Nauczyciel będzie wysyłać poprzez mail grupowy przygotowany plan dydaktyczny : zgodny z podstawą programową i poszerzony o pomysły autorskie ( wykraczające poza podstawę ), wzbogacony o karty pracy z zakresu edukacji językowej, matematycznej, przygotowania do czytania i pisania, poszerzony o załączniki tj. testy do samodzielnego czytania przez starsze dzieci , wierszyki, piosenki , opowiadania, ilustracje itd., uzupełniony propozycjami prac plastycznych, zabaw ruchowych itp.
W poniedziałek 23.03 otrzymają Państwo plan na najbliższy tydzień tj. 23.03 – 27.03 „ Wiosna coraz bliżej ” obejmujący następujące zagadnienia :
2 dni planu „ Porządki w ogrodzie ”
2 dni planu „ Wiosna ”
1 dzień planu „ Nowalijki ”

A w piątek 27.03 plan na kolejny tydzień tj. 30.03 – 3.04 „ Wiosenny Omnibus ”

5-cio dniowy plan utrzymany w tematyce wiosennej zawierający zagadnienia powtórzeniowe z zakresu edukacji matematycznej i językowej wzbogacony o wiosenne rebusy, krzyżówki, quizy wiedzy.
Dodatkowo informujemy, że lektorzy z języka włoskiego i języka angielskiego przygotują zestawy słówek i zwrotów obejmujący tematykę wiosenną. Materiał zostanie przesłany w piątek 27.03.

20200303 10:00 - 20200303 00:00(GMT+00:00)

KAMPINOWSKI PARK NARODOWY