PRZEDSTAWIENIE PT. ” RATUJEMY LAS ” – TEATR GARGULEC – WSZYSTKIE GRUPY

25mar11:0013:00PRZEDSTAWIENIE PT. ” RATUJEMY LAS ” – TEATR GARGULEC – WSZYSTKIE GRUPY

Zapraszamy Małych Podróżników na spektakl w wykonaniu Teatru Gargulec pt. ’ Ratujemy las ’ czyli piękną opowieść o życiu leśnych owadów i zwierząt. Interaktywne przedstawienie będzie nie tylko powtórką lekcji przyrody ale przede wszystkim nauką szacunku do natury. Mamy nadzieję, że wszystkim Przedszkolakom spodobają się leśni bohaterowie a dzięki Waszej pomocy odważny Pan Biedronka spróbuje ocalić las przed zagładą.

Z uwagi na restrykcje sanitarne przestawienie zostanie wystawione w dwóch turach, tak aby zachować bezpieczeństwo w utworzonych bańkach. O godzinie 11.00 do 11.45 przedstawienie oglądać będą Dzieci z grup 3,4 latków Mrówki i Motylki a grupy 5,6 latków Biedronki i Pszczółki od godziny 12.00 do 12.45.

20210303 11:00 - 13:00(GMT+00:00)

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik - sala świetlicowa