Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

kwiecień, 2021

27kwi11:3013:15PRZEDSTAWIENIE PT. " RATUJEMY LAS " - TEATR GARGULEC - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Podsumowując realizowany w tym tygodniu temat Ziemia i Ekologia zapraszamy Małych Podróżników na spektakl w wykonaniu Teatru Gargulec pt. „Śmieciuchy na wagę złota”- czyli spektakl o zasadach segregowania odpadów i recyklingu.

„Tak jak w przyrodzie od pąka do kwiatu wszystko zaczyna się od granulatu…” Tymi słowami powita Dzieci nieśmiertelny Pan Butelka PET i opowie im o swoim dzieciństwie i o tym ,że w granulat obrócić się może ponownie. Wszystko zależy od nas. Bohaterowie przedstawią także swą niezwykłą maszynę, która zużyte gazety przetworzy w piękne książki i albumy. Mamy nadzieję, że spodoba się wszystkim mówiąca Góra Odpadów Biodegradowalnych. Jesteśmy przekonani, że Teatr Gargulec ten trudny temat jak zawsze pokaże po swojemu: zaskakująco i z humorem. Wszystko dla dobra naszej planety.

Z uwagi na restrykcje sanitarne przestawienie zostanie wystawione w dwóch turach, tak aby zachować bezpieczeństwo w utworzonych bańkach. O godzinie 11.30 do 12.15 przedstawienie oglądać będą Dzieci z grup 3,4 latków Mrówki i Motylki a grupy 5,6 latków Biedronki i Pszczółki od godziny 12.30 do 13.15.

więcej

godzina

(Wtorek) 11:30 - 13:15

miejsce

Przedszkole Mały Podróżnik oraz Teatr Gargulec

organizator

TEATR GARGULEC

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X