DZIEŃ DZIECKA – WYCIECZKA AUTOKAROWA DO KAWĘCZYNA – WSZYSTKIE GRUPY

04cze09:0015:00DZIEŃ DZIECKA – WYCIECZKA AUTOKAROWA DO KAWĘCZYNA – WSZYSTKIE GRUPY

Drugi dzień obchodów Dnia Dziecka to wycieczka całego przedszkola do Kawęczyna. W przepięknej wiejskiej scenerii skansenu czeka na wszystkich wiele atrakcji:
Staropolskie powitanie przez gospodarza ubranego w strój ludowy, poczęstunek ciastem i herbatą, przejażdżka po terenie Gościńca zadaszonym wozem konnym,zwiedzanie starej wiejskiej zagrody z izbą etnograficzną, spacer przez las do młyna wodnego i wiatraków, pokaz sztuki kowalskiej i wybijanie monety pamiątkowej w kuźni,zajęcia w piekarni z pokazem przygotowywania chleba do wypieku. Jesteśmy przekonani, że to będzie wspaniała zabawa. O szczegółach wycieczki poinformują wychowawcy grup.

20190606 09:00 - 15:00(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa