Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2020

01wrz10:0012:00ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola! W Nowym Roku Szkolnym z całego serca witamy wszystkich MAŁYCH PODRÓŻNIKÓW.
Szczególnie ciepło witamy wszystkie dzieci, które dołączyły do grup Mrówek, Motylków, Biedronek i które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji i mnóstwo uśmiechu każdego ranka.
Mamy nadzieję, że rok szkolny przyniesie Wam wszystkim wiele nowych przedszkolnych przyjaźni , będzie rokiem pełnym przygód, radości, beztroskiej zabawy i uśmiechów od ucha do ucha!
Oficjalnie rozpoczniemy Nowy Rok Przedszkolny około godziny 10.00. W tym roku każdą grupę przywita Wychowawca ( przebrany za dziecko ) i zabierze do wspólnej zabawy pełnej śmiechu, muzyki, konkursów. Opowie, Dzieciom jak wiele ciekawych przygód czeka w nowym roku szkolnym. W nagrodę za wykonane zadanie przedszkolaki otrzymają grupowe prezenty – książki, materiały plastyczne. Inauguracja roku szkolnego to uroczystość wewnętrzna (odbywa się bez udziału Rodziców).

więcej

godzina

(Wtorek) 10:00 - 12:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIKZACZYTANI.ORG

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X