ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO – WSZYSTKIE GRUPY

01wrz10:0012:00ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO – WSZYSTKIE GRUPY

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola! W Nowym Roku Szkolnym z całego serca witamy wszystkich MAŁYCH PODRÓŻNIKÓW.
Szczególnie ciepło witamy wszystkie dzieci, które dołączyły do grup Mrówek, Motylków, Biedronek i które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji i mnóstwo uśmiechu każdego ranka.
Mamy nadzieję, że rok szkolny przyniesie Wam wszystkim wiele nowych przedszkolnych przyjaźni , będzie rokiem pełnym przygód, radości, beztroskiej zabawy i uśmiechów od ucha do ucha!
Oficjalnie rozpoczniemy Nowy Rok Przedszkolny około godziny 10.00. W tym roku każdą grupę przywita Wychowawca ( przebrany za dziecko ) i zabierze do wspólnej zabawy pełnej śmiechu, muzyki, konkursów. Opowie, Dzieciom jak wiele ciekawych przygód czeka w nowym roku szkolnym. W nagrodę za wykonane zadanie przedszkolaki otrzymają grupowe prezenty – książki, materiały plastyczne. Inauguracja roku szkolnego to uroczystość wewnętrzna (odbywa się bez udziału Rodziców).

20200909 10:00 - 12:00(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa