Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2023

04wrz10:3012:30ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

4 września zapraszamy wszystkie Dzieci na inaugurację roku 2023/2024. Dzień rozpoczynamy od godziny 7.30 z wyłączeniem grupy trzylatków. Plan przybycia do placówki w okresie adaptacyjnym został Państwu przedstawiony na zebraniu organizacyjnym dnia 31.08 o godz. 16.00. Przypominamy, że Papużki, które są w okresie adaptacji w tygodniu 4.09 – 8.09 przychodzą na godzinę 9.30 i pozostają do obiadu do godziny 12.30 ( przez dwa najbliższe tygodnie ).

Oficjalnie rozpoczniemy Nowy Rok Przedszkolny około godziny 10.00.
Zgodnie z tradycją każdą grupę powita Wychowawca i opowie, Dzieciom jak wiele ciekawych przygód czeka je w Małym Podróżniku. W tym wspaniałym dniu odwiedzi także każdą grupę Pan Ołówek, Przedszkolaki otrzymają grupowe prezenty – wyprawkę plastyczną i grupowe zabawkowe niespodzianki.
Drodzy Rodzice, informujemy, że Inauguracja Roku Szkolnego to uroczystość wewnętrzna, która odbywa się bez udziału opiekunów.
Prosimy, by w dniu rozpoczęcia roku szkolnego Dzieci były ubrane elegancko ale wygodnie.

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:30 - 12:30

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X