ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – WSZYSTKIE GRUPY

04wrz10:3012:30ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – WSZYSTKIE GRUPY

4 września zapraszamy wszystkie Dzieci na inaugurację roku 2023/2024. Dzień rozpoczynamy od godziny 7.30 z wyłączeniem grupy trzylatków. Plan przybycia do placówki w okresie adaptacyjnym został Państwu przedstawiony na zebraniu organizacyjnym dnia 31.08 o godz. 16.00. Przypominamy, że Papużki, które są w okresie adaptacji w tygodniu 4.09 – 8.09 przychodzą na godzinę 9.30 i pozostają do obiadu do godziny 12.30 ( przez dwa najbliższe tygodnie ).

Oficjalnie rozpoczniemy Nowy Rok Przedszkolny około godziny 10.00.
Zgodnie z tradycją każdą grupę powita Wychowawca i opowie, Dzieciom jak wiele ciekawych przygód czeka je w Małym Podróżniku. W tym wspaniałym dniu odwiedzi także każdą grupę Pan Ołówek, Przedszkolaki otrzymają grupowe prezenty – wyprawkę plastyczną i grupowe zabawkowe niespodzianki.
Drodzy Rodzice, informujemy, że Inauguracja Roku Szkolnego to uroczystość wewnętrzna, która odbywa się bez udziału opiekunów.
Prosimy, by w dniu rozpoczęcia roku szkolnego Dzieci były ubrane elegancko ale wygodnie.

20230909 10:30 - 12:30(GMT+00:00)