Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2023

09paź10:0012:00ŚWIATOWY DZIEŃ POCZTY I ZNACZKA POCZTOWEGO, MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISANIA LISTÓW – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

W poniedziałek z okazji Światowego Dnia Poczty i znaczka pocztowego zapraszamy Was na kolejny Dzień Specjalny- Dzień Poczty, Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek Pocztowych, Międzynarodowy Dzień Pisania Listów. Dzień pełen ciekawostek poprowadzi Listonosz Zbigniew. Opowie Wam krótką historię polskiej poczty, zwanej też pocztą królewską ustanowioną na trasie Kraków-Wiedeń-Wenecja w 1558 roku. Miłośnikom klaserów wspomni o najdroższym znaczku pocztowym na świecie – British Guiana 1c Magenta. ( Znany jest tylko jeden egzemplarz takiego znaczka. Na aukcji w 2014 roku został on sprzedany za 9,48 miliona dolarów). Pomoże Wam zdefiniować pojęcia adresat i nadawca. Pokaże różne rodzaje papieru czerpanego i niespotykaną kolekcję papeterii i znaczków pocztowych. Wspólnie z panem listonoszem napiszecie listy, zaadresujecie koperty i udacie się na pocztę , by wysłać je do zaprzyjaźnionych przedszkoli

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 12:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X