ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ – WSZYSTKIE GRUPY

03kwi(kwi 3)09:0006(kwi 6)15:30ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy w najbliższych dniach realizować będziecie świąteczny blok tematyczny. Przy tej okazji przybliżymy Wam regionalne tradycje i symbole świąteczne. W czasie mini projektu pt.„ Jajko ” dowiecie się co znajduje się pod skorupką, czy każde jajo zbudowane jest tak samo, co to jest wydmuszka i do czego może być wykorzystana.

Dodatkowo poszukacie różnych technik wykonania pisanek wielkanocnych. Młodsze grupy poznają zwierzęta z wiejskiego podwórka – porównają rodziny gęsi, kaczek, kur, indyków i przepiórek. W tym tygodniu każdy Przedszkolak przygotuje także trzy przestrzenne prace plastyczne na warsztatach świątecznych, które zabierze do domu, by mogły się stać piękną ozdobą świątecznego stołu. Zaprosimy Przedszkolaki także na świąteczne koło kulinarne.

20230404 09:00 - 20230404 15:30(GMT+00:00)