TEATR GARGULEC – ” HAMBURGERY ATAKUJĄ ” – WSZYSTKIE GRUPY

31sty11:0012:00TEATR GARGULEC – ” HAMBURGERY ATAKUJĄ ” – WSZYSTKIE GRUPY

Wiek przedszkolny to czas, w którym kształtują się preferencje smakowe oraz upodobania żywieniowe. Wszyscy wiemy, że żywienie decyduje o zdrowiu i prawidłowym rozwoju dziecka. Racjonalnie zbilansowana dieta ma bardzo duży wpływ na aktywność psychiczną, umysłową i ruchową dziecka.

Związku z tym zapraszamy naszych Podróżników na spotkanie z Teatrem Gargulec i przedstawienie pt. „ Hamburgery atakują, czyli o tym jak pewna dama ruda pokonała fast food’ a”.
Główna bohaterka opowieści – zwana Marchewką ( z uwagi na swoje rude włosy ) to pełna życia, energiczna dziewczyna. Spróbuje ona zmienić złe nawyki żywieniowe swojego przyjaciela – Felka. Czy uda się jej zamienić hamburgery, hot-dogi, chipsy na selera o tym przekonacie się już w najbliższy wtorek o godzinie 11.00.

20230101 11:00 - 12:00(GMT+00:00)