Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

listopad, 2021

23lis11:3013:00TEATR PINOKIO – SPEKTAKL PT. ”DZIELNY TOMEK KOMPAN REKSIA” - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Podsumowując realizowany w tym tygodniu temat dydaktyczny pt. „ Domowi przyjaciele ” oraz promując hasło tegorocznej zbiórki „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz ” zapraszamy Małych Podróżników na spotkanie z Teatrem Pinokio. We wtorek Przedszkolaki obejrzą spektakl pt.” Dzielny Tomek kompan Reksia”. Ta dydaktyczno – wychowawcza opowieść ukazuje takie wartości jak : dobro, uczciwość, sprawiedliwość, umiejętność dzielenia się z potrzebującymi. Przedstawienie pokazuje perypetie biednego Tomka, który pomimo swojej pracowitości i rzetelności zostaje oszukany przez nieuczciwego sprzedawcę. W trudnej sytuacji pomoc chłopcu ofiaruje przyjaciel przekazując mu zaczarowany kufer pełen skarbów. Mimo trudnego położenia Tomek postanawia podzielić się bogactwem z innymi. W szlachetnych działaniach przez cały czas pomaga mu oddany towarzysz pies Reksio. Jak potoczą się dalsze losy Tomka dowiedzą się Mrówki i Delfinki o godzinie 11.30 a Biedronki A i Biedronki S oraz Motylki o godzinie 12.10.

więcej

godzina

(Wtorek) 11:30 - 13:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik i Teatr Pinokio

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X