25paź10:0011:00TEATR Z KRAKOWA – PRZEDSTAWIENIE PT „ PANI JESIEŃ DARY NIESIE ”– WSZYSTKIE GRUPY

Podsumowując realizowany w kolejnym tygodniu temat „ Jesienna pogoda” nasze Przedszkole odwiedzi Krakowski Teatr KOT z przedstawieniem pt. ’ Pani Jesień dary niesie ’.
Spektakl rozpoczyna się spotkaniem głównego bohatera Świstaka i Pani Jesieni, która właśnie nadeszła i rozpoczęła zbieranie plonów – sezonowych warzyw i owoców. To ona właśnie uświadamia Świstakowi potrzebę przygotowania się do nadchodzącej zimy. O tym czy Świstak jej zaufa, czy zbierze plony i zrobi przetwory, czy dobrze przygotuje swoją norkę, by bezpiecznie przetrwać zimę dowiecie się we wtorek 25.10 o godzinie 11.30.Interaktywne przedstawienie pozwoli Wam utrwalić nazwy jesiennych miesięcy, poznać charakterystyczne jesienne zjawiska pogodowe i powtórzyć działania, które ludzie i zwierzęta od wieków podejmują, by dobrze przygotować się do najzimniejszej pory roku. Już nie możemy się doczekać :).

20221010 10:00 - 11:00(GMT+00:00)