TYDZIEŃ AUSTRALIJSKI – WSZYSTKIE GRUPY

19paź(paź 19)10:0023(paź 23)15:00TYDZIEŃ AUSTRALIJSKI – WSZYSTKIE GRUPY

Serdecznie zapraszamy wszystkich Małych Podróżników na Tydzień Australijski. Każdego dnia przybliżone Dzieciom zostaną najciekawsze informacje na temat tego wspaniałego kontynentu. Mali Podróżnicy poznają
Góry Błękitne, Górę Kościuszki, Wielką Pustynię Wiktorii, Park Narodowy Kakadu, Park Narodowy Nitmiluk. Wspólnie szukać będziemy odpowiedzi na pytania dotyczące Opery, futbolu australijski, surfingu, Świętej Góry Aborygenów – Uluru. W ramach warsztatów plastycznych stworzymy rafę koralową. Ze świata zwierząt przybliżymy sylwetki Kangurów, Koali Piesków preriowych, psa Dingo, Papug – Kakadu, Nimfy, Pelikana australijskiego, Kolczatkę australijską. Wybierzemy się w wirtualną podróż po Lasach Deszczowych, aby zobaczyć akacje, eukaliptusy, trzcinę cukrową, benksje i baobaby.
Nie obędzie się także bez DNIA SPECJALNEGO – czyli dnia pełnego malarstwa, muzyki, w szatniach powstaną GALERIE BUMERANGÓW.
Na koniec tygodnia na Kołku kulinarnym zrobimy regionalne przysmaki np. Smarowidło/pasta maramde/marmite, Deser tin tan, Pavlowa – tort bezowy, meat pie – bułka z mięsem i sosem pomidorowym.

20201010 10:00 - 20201010 15:00(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa