Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

styczeń, 2021

25sty(sty 25)09:0029(sty 29)18:00TYDZIEŃ CHIŃSKI - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich Małych Podróżników na Tydzień Chiński. Każdego dnia przybliżone Dzieciom zostaną najciekawsze informacje na temat tego wspaniałego kraju. Mali Podróżnicy poznają Wielki Mur Chiński nazywany Tysięcy Li, stolicę Pekin, ważne ośrodki kultury w Szanghaju. Wysłuchają ciekawostek dotyczących ukształtowania terenu – Tęczowych gór, równin, rzeki Jangcy, wzgórza w pobliżu miasta Guilin, pól ryżowych, lasów bambusowych. W kolejnym dniu porozmawiają o rekordach gęstości zaludnienia, produkcji rowerów, hodowli grzybów. Ciała wzmocnimy poranną gimnastyką oddechową, motorykę zadaniami sprawnościowymi. Ogłosimy konkurs na zjedzenie deseru pałeczkami. Dociekliwi dowiedzą się jeszcze o tradycji urodzin, co oznaczają kolor biały i czerwony, dlaczego 4 nie jest szczęśliwą liczbą. Nie zabraknie też Dnia Specjalnego – Dnia Pandy. Przybliżymy Dzieciom system edukacji – spróbujemy poznać tajniki kaligrafii. Opowiemy o wynalezionych trzech rodzajów papieru oraz o sztuce malowania na jedwabiu. To będzie piękny, kolorowy tydzień.

więcej

godzina

25 (Poniedziałek) 09:00 - 29 (Piątek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X