TYDZIEŃ DIAGNOSTYCZNY – GRUPA PAPUŻEK

08sty(sty 8)09:0019(sty 19)14:30TYDZIEŃ DIAGNOSTYCZNY – GRUPA PAPUŻEK

Drodzy Rodzice Papużek,
W związku z przygotowaniem semestralnej Oceny Umiejętności – Wychowawca grupy p. Sylwia opracowuje Arkusze Obserwacji Pedagogicznej Dzieci.
W najbliższych dniach od 8.01 do 19.01 w grupie Papużek tematy dydaktyczne również realizowane będą w formie materiału diagnostycznego.
Informujemy, że każdy Rodzic Papużek drogą mailową otrzyma podsumowującą pierwszy semestr ocenę opisową. Ocena zawierać będzie zakres wymagań określonych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego w następujących obszarach – adaptacja, samodzielność, rozwój poznawczy, społeczny, emocjonalny, sprawność fizyczna, informacje ogólne o Dziecku.
O terminie Dnia Otwartego, w czasie którego będą mogli Państwo omówić postępy edukacyjne swoich Dzieci poinformujemy w kolejnych mailach.

20240101 09:00 - 20240101 14:30(GMT+00:00)