TYDZIEŃ DOBRYCH WIADOMOŚCI – WSZYSTKIE GRUPY

28lis(lis 28)10:0002gru(gru 2)13:00TYDZIEŃ DOBRYCH WIADOMOŚCI – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy w poniedziałek 25.11 rozpoczniecie tydzień pełen atrakcji. W czasie realizacji tematu „ Wiadomości z daleka ” poznacie drogę listu od nadawcy do adresata, elfową pocztą wyślecie list do Mikołaja , a wiadomość od niego odszyfrujecie rozwiązując rebusy i łamigłówki. Posłuchacie także ciekawostek o najstarszym licie, narzędziach piśmienniczych i różnicach w zapisie słów w zależności od epoki i położenia geograficznego. W czasie zajęć skupicie się na komunikacji werbalnej oraz niewerbalnej mowie ciała.
W tym tygodniu zachęcimy Was także do napisania lub narysowania miłego listu do kolegi lub koleżanki z grupy. Zapewniamy, że skupimy się tylko na dobrych wiadomościach zatem każdy Mały Podróżnik może liczyć na wiele pochwał pełnych serdeczności.

20221111 10:00 - 20221212 13:00(GMT+00:00)