Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2021

22mar(mar 22)09:0026(mar 26)18:00TYDZIEŃ JAPOŃSKI – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy przed Wami wspaniały tydzień. Tym razem zabieramy Was w podróż do Japonii. Przedstawimy Wam wiele ciekawostek dotyczących życia codziennego, kultury, sztuki, sportu i tradycji kulinarnych kraju kwitnącej wiśni. W czasie zajęć dydaktycznych poszukamy odpowiedzi na pytania: gdzie leży Japonia, dlaczego nie wszystkie jej miejscowości można zwiedzać, co stało się wesołym miasteczkiem Nara Dreamland, czym napędzany jest najwolniejszy rollercoaster w wesołym miasteczku Okayamie, kiedy uczniowie rozpoczynają rok szkolny, z ilu kul dzieci w Japonii lepią bałwana, czy czarny kot jest oznaką szczęścia, przy jakich okazjach zakłada się kimono. Dopełnieniem tygodnia będzie Dzień Specjalny – Dzień Arbuza i Melona oraz Wiśniowe Warsztaty Kulinarne. Mamy nadzieję, że kolejny tydzień podróżniczy przyniesie Wam wiele radości, pobudzi ciekawość i zainspiruje do poszukiwań nowych miejsc na mapie świata.

więcej

godzina

22 (Poniedziałek) 09:00 - 26 (Piątek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X