TYDZIEŃ JAPOŃSKI – WSZYSTKIE GRUPY

22mar(mar 22)09:0026(mar 26)18:00TYDZIEŃ JAPOŃSKI – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy przed Wami wspaniały tydzień. Tym razem zabieramy Was w podróż do Japonii. Przedstawimy Wam wiele ciekawostek dotyczących życia codziennego, kultury, sztuki, sportu i tradycji kulinarnych kraju kwitnącej wiśni. W czasie zajęć dydaktycznych poszukamy odpowiedzi na pytania: gdzie leży Japonia, dlaczego nie wszystkie jej miejscowości można zwiedzać, co stało się wesołym miasteczkiem Nara Dreamland, czym napędzany jest najwolniejszy rollercoaster w wesołym miasteczku Okayamie, kiedy uczniowie rozpoczynają rok szkolny, z ilu kul dzieci w Japonii lepią bałwana, czy czarny kot jest oznaką szczęścia, przy jakich okazjach zakłada się kimono. Dopełnieniem tygodnia będzie Dzień Specjalny – Dzień Arbuza i Melona oraz Wiśniowe Warsztaty Kulinarne. Mamy nadzieję, że kolejny tydzień podróżniczy przyniesie Wam wiele radości, pobudzi ciekawość i zainspiruje do poszukiwań nowych miejsc na mapie świata.

20210303 09:00 - 20210303 18:00(GMT+00:00)