Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

listopad, 2020

16lis(lis 16)10:0020(lis 20)18:00TYDZIEŃ MADAGASKARU - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich Małych Podróżników na kolejną podróż po świecie. Tym razem w ramach realizacji planu rocznego organizujemy Tydzień Madagaskaru. Każdego dnia przybliżone Dzieciom zostaną najciekawsze informacje na temat tego wspaniałego miejsca. Mali Podróżnicy poznają położenie czwartej co do wielkości wyspy na świecie, dowiedzą się o największej światowej produkcji wanilii i zobaczą ilustracje 100 gatunków cytryn tam rosnących. W dniu lemura Dzieci porozmawiają na temat tego zwierzaka, obejrzą fragment filmu przyrodniczego, poszukają lemurzych barw w swoim stroju, a na zajęciach rytmicznych stworzą własny układ taneczny do przeboju „Wyginam swoje ciało”.
Trzeciego dnia zabierzemy Dzieci w świat niezwykłych Baobabów – poznają baobabie ciekawostki np. Jeden baobab ma w sobie nawet tysiące litrów wody, pędy baobabu można jeść podobnie jak szparagi, młode liście podobno smakują jak szpinak, sproszkowane nasiona można pić niczym kawę. Największy baobab na świecie nazywa się Big Baobab i ma 6 tys. lat. Czwartego dnia każda grupa na kółku kulinarnym przygotuje potrawy, których głównym składnikiem będą laski wanilii, ryż, cytryny lub bataty. Ostatniego dnia w ramach zajęć koleżeńskich grupy napiszą do siebie listy opisując wybrane przez grupę zwierzątko – żółwia promienistego, kameleona, żabę pomidorową, gekona lub iguanę. To będzie naprawdę wyjątkowy tydzień 🙂 .

więcej

godzina

16 (Poniedziałek) 10:00 - 20 (Piątek) 18:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X