Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

kwiecień, 2022

28kwi10:0012:00W PRACOWNI PRASTAREJ MODY – SPOTKANIE Z PROJEKTANTKĄ STROJÓW DAWNYCH – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

” W pracowni projektanta taki bałagan jakby tam przeszedł wielki huragan. Nici, kordonki, szpilki, suwaki, stos materiałów i piękne dodatki. Pomysł się rodzi więc pracy jest wiele – nowe pomysły i nowi modele …”
Drodzy Mali Podróżnicy dnia 28.04 czwartek odwiedzi Was niezwykła projektantka – ekspertka od mody dawnej. Pani Sylwia jest twórcą strojów historycznych, projekty tworzy na podstawie obrazów z różnych epok. W czasie swoich warsztatów zdradzi Wam tajniki szycia poszczególnych elementów stroju. Opowie czym różni się strój ludowy od historycznego i jakie jego elementy można wykorzystać w modzie współczesnej. Na koniec każda grupa weźmie udział w wyzwaniu. Zadaniem Waszym będzie ubranie misia. W Waszych pracowniach mogą powstać rysunkowe szkice, papierowe szablony lub gotowe ubrania. Postarajcie się wykorzystać dostępne w Przedszkolu materiały plastyczne lub pozyskane z recyklingu. Z pomocą stempli i farb nadajcie fakturom wzór, z użyciem zszywacza uformujcie kształt projektu,
z gotowych materiałów złóżcie strój. Życzymy Wam wielu ciekawych pomysłów, kto wie, może kiedyś Wasze dzieło będzie można kupić w sieci sklepów na całym świecie.

więcej

godzina

(Czwartek) 10:00 - 12:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X