Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2023

27mar(mar 27)09:0031(mar 31)17:00W ŚWIECIE KSIĄŻEK – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy przed Wami wspaniały czytelniczy tydzień a w nim różne formy aktywności tj. muzyka, śpiew, taniec, plastyka, słowo, ruch pod wspólnym hasłem ” W świecie książek „.
W tym tygodniu poznacie wiele ciekawostek dotyczących historii pisma, najtrudniejszych liter z alfabetów świata, budowy książki .
W Małym Podróżniku wszyscy na co dzień czytamy, dlatego przy okazji realizacji tematu każda chętna grupa przygotuje także swoją własną opowieść. Mamy nadzieje, że pomysłów będzie wiele, a historie, które powstaną będą miały niepowtarzalną oprawę. Propagując czytelnictwo, rozbudzając wyobraźnię młodych czytelników nowatorskimi formami- wierzymy, że uda się nam przekonać Przedszkolaki, że książka jest dużo ciekawsza niż telefon i tablet z grami. Pragnąc, by czytanie stało się nie tylko obowiązkiem ale pasją – w najstarszych grupach zostaną utworzone na nowo kąciki biblioteczne, w których zgromadzony księgozbiór, będzie można wymieniać między grupami na popołudniowe spotkania z książką.

więcej

godzina

27 (Poniedziałek) 09:00 - 31 (Piątek) 17:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X