Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

czerwiec, 2018

25cze10:0018:00WAKACYJNY PLAN I ROZKŁAD DNIA

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice , informujemy, że od dnia 2.07 – rozpoczynamy wakacyjny plan. Wszystkie zajęcia będą się odbywały – podobnie jak w roku szkolnym – przedszkolaki uczestniczyć będą w zajęciach rytmiki, gimnastyki, j. angielskiego, j. włoskiego, warsztatach plastycznych (poza okresem, gdy nauczyciele będą na urlopie ) oraz wakacyjnych zajęciach dydaktycznych.

W tym czasie zaproponujemy naszym Małym Podróżnikom zabawy w obrębie tematów „ Podróż po Europie” , „ Sensoryczna kraina” , „ Dinozaury”, „Bajkowy świat”, „Tajemniczy świat wróżek i czarnoksiężników”, „Wakacyjne przygody”, „Dzieci gotują”, „Lot w kosmos”

W grupach łączonych ( w przypadku absencji ) 3, 4 latkach, 5, 6 latkach w czasie zajęć poznawać będziemy ciekawostki ze świata, tworzyć galerią wspaniałych prac .

W piątek 29.06 ( po południu ) na tablicy w korytarzu zostanie zawieszony tygodniowy wakacyjny plan .

Od 1.07 zmienią się także godziny posiłków – śniadania będą do godz. 9.00 , obiad ( zależnie od ilości dzieci ) rozpoczynać się będzie od 12.00, I podwieczorek będzie o 15.00, II podwieczorek o godzinie 17.00

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 18:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X