WAKACYJNY PLAN – WSZYSTKIE GRUPY

03lip(lip 3)10:0026sie(sie 26)16:00WAKACYJNY PLAN – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Rodzice , informujemy, że od dnia 3.07 – rozpoczynamy wakacyjny plan. Wszystkie zajęcia będą się odbywały – podobnie jak w roku szkolnym – Przedszkolaki uczestniczyć będą w zajęciach rytmiki, gimnastyki, j. angielskiego, j. włoskiego (poza okresem, gdy Nauczyciele i Instruktorzy będą na urlopie ) oraz w wakacyjnych zajęciach dydaktycznych.

W tym czasie zaproponujemy naszym Małym Podróżnikom zabawy w obrębie tematów, które będą realizowane w dwóch grupach 3,4 latków i 5,6 latków pod hasłem 'Mały Podróżnik w podróżach po kontynentach”. Realizując tematy skupimy się na następujących obszarach:
• Edukacji muzycznej – poznamy piosenki i tańce z różnych kontynentów
• Kołach kulinarnych – przygotujemy smakołyki z wykorzystaniem składników lub przyprawy typowych dla omawianego kontynentu / kraju
• Zabawach słownych – nauczymy się zwrotów grzecznościowych w danym języku
• Zabawach sensorycznych – w działaniach edukacyjnych wykorzystamy zmysł wzroku, słuchu , smaku i dotyku
• Edukacji przyrodniczej – zgłębimy wiedzę na temat fauny i flory
Każdy piątek podsumujemy tematycznym quizem lub wielkoformatową pracą plastyczną, nie zabraknie także doświadczeń badawczych i pracy z globusem.

Wszystkie informacje dotyczące realizacji tematów zostaną umieszczone na tablicy wakacyjnej w korytarzu na parterze.

LIPIEC :

Dziecięcy świat – tematy wakacyjne do wyboru:
1. 03.07 – 7.07 „ W podróży do Australii ” prowadzi p. Aneta P
2. 10.07 – 14.07 „ Wielka Brytania ” prowadzi p. Kasia M
3. 17.07 – 21.07 „ Mały Podróżnik odwiedza Brazylię i Argentynę ” prowadzi p. Kasia P

SIERPIEŃ :

4. 7.08 – 11.08 „ Z wyprawą do Włoch ” prowadzi p. Natalia S
5.14.08 – 18.08 „ Egzotyczna Kenia ” prowadzi p. Paweł ( 15.08 – Przedszkole nieczynne )
6. 21.08 – 25.08 „ Zwiedzamy Kanadę i Meksyk ” prowadzi p. Sylwia K

20230707 10:00 - 20230808 16:00(GMT+00:00)