DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ RENIFERA – WSZYSTKIE GRUPY

03gru08:0015:00DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ RENIFERA – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy mamy nadzieję, że kolejny Dzień Specjalny – Dzień Renifera będzie okazją do znakomitej zabawy!
W tym dniu dowiecie się kim są najważniejsi pomocnicy Św. Mikołaja. Poznacie ich imiona, zainteresowania i rolę w świątecznym zaprzęgu.
Na zakończenie dnia specjalnego w każdej grupie powstanie kącik tematyczny pt. Renifer znajdą się tam książki, maskotki, figurki i bajki. Najstarsze grupy przygotują prezentację pełną ciekawostek z życia reniferów np. futro ich składa się z dwóch warstw a oczy latem są złote a zimą niebieskie. Wszystkim życzymy udanej zabawy.

20201212 08:00 - 15:00(GMT+00:00)

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa