WARSZTATY ARTYSTYCZNE MUZAKI – WSZYSTKIE GRUPY

18lis09:0013:00WARSZTATY ARTYSTYCZNE MUZAKI – WSZYSTKIE GRUPY

W poniedziałek zapraszamy wszystkich Małych Podróżników na zajęcia muzyczno – twórcze pt. Muzaki. Warsztaty muzyczne pozwolą dzieciom nie tylko wysłuchać utworów ale stać się częścią orkiestry. Przedszkolaki będą miały okazję pograć na różnorodnych instrumentach perkusyjnych (djembach, cajonie, pudełkach akustycznych, klawesach, tarkach guiro, tonblokach i wieli innych). Dodatkowo spróbują sił w kreatywnym tańcu i ruchu (pomogą im w tym inspirujące pomoce dydaktyczne oraz instrumenty, które można założyć na ręce i nogi . Spotkanie z Muzakami jest jednym z wielu punków realizacji planu rocznego. Celem aktywności z wykorzystaniem muzyki klasycznej jest uwrażliwienie dzieci na piękno muzyki, kształtowanie zainteresowań muzyką poprzez tworzenie, odtwarzanie i słuchanie muzyki klasycznej, rozwijanie zdolności muzycznych.

20191111 09:00 - 13:00(GMT+00:00)

Muzaki