PROJEKT PTAKI – OBSERWACJA – WSZYSTKIE GRUPY

11lis(lis 11)09:0022(lis 22)17:00PROJEKT PTAKI – OBSERWACJA – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy, przed Wami jesienny tydzień obserwacji przyrody. Realizując temat „ Zimno, coraz zimniej „ poznajemy ptasi świat. Przy tej okazji chcemy , by każda grupa zrealizowała mini projekt badawczy. Zadaniem grupy jest przygotowanie wylosowanego plakatu tematycznego, poszczególne plakaty pozwolą uzupełnić główny plakat długoterminowej obserwacji naszych skrzydlatych przyjaciół.
Grupa Pszczółek przygotuje plakat OBSERWACJI DŁUGOPLANOWEJ, który będzie podsumowanie tygodniowego projektu. Każdy przedszkolak, który spotka w czasie spaceru ptaszka z plakatu, będzie musiał z pomocą Rodziców, wyjąć z koperty jego sylwetkę , przykleić do plakatu i opatrzyć datą spotkania.
Grupa Biedronek sporządzi plakat ptaków , które w okresie zimy przylatują z innych krajów , by w Polsce w lepszych, cieplejszych warunkach przezimować .
Grupa Zajączków przygotuje plakat pt. „ Sobowtóry wśród ptaków ”. Zadaniem dzieci wraz z wychowawcą będzie wyszukanie i opisanie pary dwóch ptaków, które są do siebie bardzo podobne, a nie należą do tej samej rodziny

20191111 09:00 - 20191111 17:00(GMT+00:00)

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa