Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

luty, 2022

21lut(lut 21)10:0025(lut 25)15:00WIELKOPOLSKA - PIĄTY Z DZIESIĘCU TYGODNI DYDAKTYCZNYCH Z CYKLU „ZWIEDZAMY POLSKĘ WZDŁUŻ I WSZERZ”- WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, w tym tygodniu zgodnie z realizacją planu rocznego będziemy kontynuować cykl tygodniowych tematów „ Poznajemy Polskę wzdłuż i wszerz ”. Piątym regionem jaki zaproponujemy Małym Podróżnikiem będzie Wielkopolska. W ramach tematu Przedszkolaki odwiedzą niepowtarzalne miejsca. Wśród ciekawostek architektury znajdą się: Gniezno pierwsza stolica Polski oraz Biskupin a także Poznań zwany stolicą Wielkopolski. Zajęcia archeologiczne poszerzą słownik Małych Podróżników o nowe pojęcia tj. osada, wykopaliska. Przyrodniczo odkryjemy Wielkopolski Park Etnograficzny, poznawczo – ostatnią czynną parowozownię w Wolsztynie, historycznie Zamek w Kórniku. Nie zabraknie również wiatraków – wpisanych w krajobraz Wielkopolski- którym poświęcimy kolejny Dzień specjalny czyli Dzień Wiatraka. Najmłodsze grupy Delfinki i Mróweczki odwiedzą największą w Polsce Słoniarnię w nowym, poznańskim ZOO. Wspólnie z Wychowawcami poszukają sztucznego jeziora w środku wielkiego miasta. Słodkie kółko kulinarne przybliży im tradycje wypieków rogali Marcińskich. Mamy nadzieję, że i tym razem nasze zajęcia staną się inspiracją do odkrycia piękna naszego kraju i zachętą do rodzinnych podróży w celu odszukania poznanych miejsc.

więcej

godzina

21 (Poniedziałek) 10:00 - 25 (Piątek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X