WSPOMNIENIA Z WAKACJI – WSZYSTKIE GRUPY

18wrz(wrz 18)09:0022(wrz 22)17:00WSPOMNIENIA Z WAKACJI – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Rodzice, w najbliższym tygodniu Mali Podróżnicy realizować będą temat dydaktyczny „Wspomnienia z wakacji”. Utrwalimy nazwy letnich miesięcy w czasie edukacji matematycznej, omówimy krajobrazy – najważniejsze cechy różnorodnych regionów ( edukacja przyrodnicza ). W rozmowach kierowanych poruszymy zagadnienia bezpieczeństwa. Zorganizujemy quiz Letniego savoir vivru – np. zapytamy Dzieci do jakiego miejsca nie wypada pójść w kostiumie kąpielowym, co należy zrobić , gdy zaginie bagaż, czego nie może zabraknąć by wyjazd był udany. Porozmawiamy o podróżach marzeń dalekich i bliskich, skarbach z dziecięcego plecaka, najciekawszych przygodach wakacyjnych. Zaprojektujemy modę wakacyjną i wybierzemy listę wakacyjnych przebojów. Na kółkach kulinarnych – przygotujemy ulubione letnie smaki – nie zabraknie domowych lodów i pysznych gofrów.

20230909 09:00 - 20230909 17:00(GMT+00:00)