WSZYSTKO JEST MUZYKĄ – WSZYSTKIE GRUPY

06lut(lut 6)08:0010(lut 10)15:00WSZYSTKO JEST MUZYKĄ – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Podróżnicy przed Wami tydzień dydaktyczny pod tytułem „ Muzyka jest wszędzie”.
Dzięki uszom słyszymy wiele dźwięków, niektóre potrafimy bez trudu rozpoznać. Każdy z nas zna odgłos telefonu, budzika, powiewu wiatru, szumu fal, kropli deszczu uderzających o szybę, szelest liści. W tym tygodniu przekonacie się , że muzykę można usłyszeć wszędzie i stworzyć ze wszystkich dostępnych materiałów. Muzyka na przestrzeni wieków się zmieniała a do jej tworzenia powstawały coraz bardziej skomplikowane instrumenty.
Muzyka tworzy świat przeżyć, kształtuje emocjonalność i wrażliwość, pozytywnie wpływa na umiejętności percepcyjne, językowe i zdolność czytania, pisania i liczenia, rozwój intelektualny, uwagę i koncentrację, rozwój fizyczny i zdrowie. O tym , że muzyka ma także wiele barw, rodzajów, wybitnych twórców opowiemy Wam w przyszłym tygodniu.

20230202 08:00 - 20230202 15:00(GMT+00:00)