Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2021

16wrz09:0013:00WYCIECZKA AUTOKAROWA – MUZEUM I POLANA JAKUBÓW W KAMPINOSIE - GRUPY MRÓWKI, MOTYLKI, BIEDRONKI A, BIEDRONKI S

szczegóły wydarzenia

Z radością informujemy , że po raz pierwszy w nowym roku szkolnym ruszamy na wycieczkę autokarową w słoneczny, czwartkowy poranek. Przedszkolaki z grup: Mrówek, Motylków, Biedronek A i Biedronek S wybiorą się na wyprawę do Kampinoskiego Parku Narodowego. W planie wycieczki jest spacer po lesie, szukanie oznak jesieni, zabawy badawcze, zbieranie darów przyrody, sprzątanie lasu. Chcąc dobrze ugruntować zdobytą wiedzę Wszyscy odwiedzą czasową wystawę „WIZJE NATURY”.

Prosimy o punktualne przybycie do Przedszkola, Dzieci. W tym dniu śniadanie będzie wydawane do godziny 8.05. Wyjazd z przedszkola o godz. 8.15, powrót około 13.00. Na wycieczkę Przedszkolaki zabierają z Przedszkola przekąskę. Obiad będzie podany po powrocie z wycieczki.

UWAGA! W związku z tym, że wycieczka będzie w całości odbywała się na powietrzu /w lesie prosimy o odpowiednie ubranie dla Dzieci dostosowane do zmiennej pogody.

więcej

godzina

(Czwartek) 09:00 - 13:00

miejsce

KAMPINOWSKI PARK NARODOWY

organizator

PRZEDSZKOLE ORAZ KAMPINOWSKI PARK NARODOWY

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X