Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2023

22mar08:0013:00WYCIECZKA AUTOKAROWA - WIOSKA POD KOGUTEM - WARSZATY WOSK I MIÓD – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Wosk pszczeli to fundament pszczelego życia, czyli najważniejszy element architektury, podstawowy budulec ula, platforma do komunikacji, miejsce lęgu, a nawet spiżarnia… Znany od tysięcy lat produkt ma szerokie zastosowanie. Można z niego wykonać świeczkę, wykorzystać do udekorowania domu a także stworzyć ekologiczną woskowijkę.
W tym miesiącu Mali Podróżnicy realizować będą realizować wiosenne tematy dydaktyczne: „ Wiosna w ogrodzie ”, „ Ekosystem łąka ”.
Z tej okazji zapraszamy wszystkie grupy ( dla Tygrysków będzie to pierwsza wycieczka autokarowa ) na Warsztaty pszczelarskie „ Wosk i miód ” do Wioski pod Kogutem.
Wycieczka odbędzie się w środę 22.03.
Wyjazd z Przedszkola planujemy punktualnie o godzinie 8.00. Prosimy, by tego dnia Dzieci zjadły śniadanie w domu. Powrót do placówki na późniejszy obiad na godzinę 13.00. Na miejscu Dzieci zjedzą w ramach drugiego śniadania przekąskę.

więcej

godzina

(środa) 08:00 - 13:00

miejsce

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

organizator

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGOWIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X