W przyszłym tygodniu grupa Papużek wyrusza na wycieczki do Biblioteki na lekcję biblioteczną pt. „W świecie książek ”. Program obejmować będzie zwiedzanie czytelni, naukę wypożyczania książek, tematyczne zabawy promujące zainteresowanie literaturą. Grupa wykona również pamiątkową zakładkę do książki.