W przyszłym tygodniu grupy Tygrysków S i Tygrysków A wyruszają na wycieczki do Biblioteki na lekcje biblioteczne pt. „W świecie książek ”. Program obejmować będzie zwiedzanie czytelni, naukę wypożyczania książek, tematyczne zabawy promujące zainteresowanie literaturą. Każda grupa wykona również pamiątkową zakładkę do książki.