25lut10:4512:30WYCIECZKA DO FILHARMONII NARODOWEJ NA NIEDZIELNY KONCERT PT. ” LISTY PEŁNE NUT ” – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Rodzice Papużek, Tygrysków, Delfinków, Mrówek, Sówek, w ramach dodatkowo płatnej wycieczki chcemy po raz trzeci zaprosić Dzieci do udziału w niedzielnym koncercie w Filharmonii Narodowej pt. ” Listy pełne nut ’.
W czasie koncertu fortepian, skrzypce, altówka i wiolonczela zabiorą Dzieci w daleką podróż. Bohater koncertu Lisek FeNek – bardzo lubi wymieniać wiadomości ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi. Oczywiście chętnie pisze maile czy smsy, ale najwięcej radości sprawia mu wysyłanie i dostawanie listów. Koperty i zapisane kartki zachowuje na pamiątkę, a znaczki kolekcjonuje w klaserze.
A co by było, gdyby Lisek i Mali Melomani otrzymali podczas koncertu list od kogoś, kto żył dawno temu? Co takiego przeczytalibyśmy w liście sprzed trzystu lat? Jak brzmiałaby muzyka z przeszłości? Aby się tego dowiedzieć i rozszyfrować zagadki, wystarczy przybyć na koncert i zabrać ze sobą kartkę i długopis.
Do zobaczenia :).
W niedzielę 25.02 czekać będziemy na Przedszkolaki w Filharmonii Narodowej o godzinie 10.45. Koncert rozpoczyna się o 11.00 i trwać będzie około 1 godziny więc odbierają Państwo Dzieci o godzinie 12.15. Prosimy Rodziców, by po koncercie nie odbierali Dzieci do momentu podpisania listy odbioru u Nauczyciela. Dziękujemy !!!

20240202 10:45 - 12:30(GMT+00:00)