Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2022

20mar10:0012:00WYCIECZKA DO FILHARMONII NARODOWEJ NA NIEDZIELNY KONCERT PT. " MUZYCZNE PODRÓŻE " - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice wszystkich Przedszkolaków: Delfinków, Mrówek, Motylków, Biedronek A i Biedronek S, w ramach dodatkowo płatnej wycieczki chcemy po raz drugi zaprosić Dzieci do udziału w niedzielnym koncercie w Filharmonii Narodowej pt. ”Muzyczne Podróże”. W czasie koncertu klarnet, akordeon, wiolonczela i kontrabas zabiorą Dzieci w daleką podróż. Na początku tej muzycznej wyprawy Mali Podróżnicy przekonają się, jak brzmi muzyka bałkańska i polska, czym się różni i jakie są w niej podobieństwa ? Potem Fenek zakręci globusem i zabierze wszystkich na drugą stronę kuli ziemskiej… Zespół Dombrova Piano Duo zagra muzykę amerykańską a dwa czarne fortepiany namalują Błękitną Rapsodię oraz porwą Was do tanecznego boogie-woogie. Być może za Waszą namową na Fenek połączy dwa zespoły… Jeśli chcecie się o tym przekonać nie może Was w tym dniu zabraknąć w Filharmonii. Każdy Przedszkolak, który przybędzie na koncert proszony jest o zabranie własnoręcznie zrobionego instrumentu perkusyjnego. Do zobaczenia :).

więcej

godzina

(Niedziela) 10:00 - 12:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X