29lis09:0018:00WYCIECZKA DO MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK – GRUPA MRÓWKI, GRUPA MOTYLKI, GRUPA BIEDRONKI, GRUPA DELFINKI

Drodzy Rodzice,
Informujemy, że we wtorek Przedszkolaki wyruszą na wycieczkę do Muzeum Domków dla Lalek na Starym Mieście. Podczas lekcji muzealnej Mali Podróżnicy będą mogli poznać historię sprzed lat ukazaną w nieprzemijającym pięknie maleńkich budowli. Zapewne u niektórych wystawa wzbudzi zainteresowanie aspektem technicznym – jak miniaturowe domy są zrobione, w jaki sposób do małych lamp „dociągnięto równie mały prąd”? Inni będą oczarowani historycznym klimatem wnętrz, strojów z epoki, pieczołowicie odtworzonymi detalami. Jesteśmy przekonani, że domki przenoszące w przeszłość – do innych czasów, innych mód i gustów, innego dnia codziennego – w sposobie prowadzenia domu, spędzania wolnego czasu – spodobają się wszystkim.

20221111 09:00 - 18:00(GMT+00:00)