WYCIECZKA DODATKOWA – SZLAKIEM WARSZAWSKICH LEGEND – GRUPA MRÓWEK

26kwi10:0013:00WYCIECZKA DODATKOWA – SZLAKIEM WARSZAWSKICH LEGEND – GRUPA MRÓWEK

Informujemy, że we wtorek 25.04 grupa Mrówek wyrusza na wycieczkę komunikacją miejską zorganizowaną przez Wychowawców grupy. Spacerem odwiedzą tajemnicze miejsca Starego Miasta. Poznają ciekawostki i legendy związane z najwęższą kamienicą, najmniejszym domem zamieszkałym przez wielopokoleniową rodzinę szewca. Na szlaku nie zabraknie również miejsc bajkowych: siedziby Bazyliszka, piwnicy Złotej Kaczki i wysepki Syrenki Warszawskiej.
I na koniec Dzieci odwiedzą dzwon stojący na placu Kanonia. Dzwon magiczny – dzwon spełniający marzenia. Sprawa jest prosta – należy pomyśleć, pomarzyć i trzymając rękę na dzwonie obejść go dookoła. Warszawscy przewodnicy, przyprowadzający turystów w to miejsce, dają nawet 98,5% gwarancji na spełnienie marzeń, pod warunkiem, że jest ono realne. Trzymamy kciuki, by wszystkie się spełniły.

20230404 10:00 - 13:00(GMT+00:00)