WYCIECZKA NA WYSTAWĘ KLOCKÓW LEGO – GRUPA TYGRYSÓW, DELFINÓW, MRÓWEK I SÓWEK

25wrz09:0012:00WYCIECZKA NA WYSTAWĘ KLOCKÓW LEGO – GRUPA TYGRYSÓW, DELFINÓW, MRÓWEK I SÓWEK

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy grupę Tygrysków, Delfinków, Mrówek i Sówek na największą na świecie wystawę figurek LEGO. Kolekcjonowanie ich trwało ponad 7 lat i zajęło ponad 15 000 godzin. Wśród okazów są limitowane figurki w bardzo małym nakładzie, a także ostatnie egzemplarze nie produkowane już na świecie. Cały zbiór zawiera ponad 14650 sztuk, w tym najbardziej popularne w gronie fanów duńskich klocków zestawy : Star Wars –1300 szt., Super Heros –800 szt., Ninjago –800szt., Duplo 800 szt..

Mamy nadzieję, że wystawa zainspiruje Małych Podróżników do odkrywania nowych serii m. in. castle, pirates, friends, elves, 4juniors, town, western, vikings, vidio, uniwerse, world, racers, unikity, ultra agents, trols, train, toystory, adventures, agents, alpha team, aqua zone, atlantis, avatar, bellvile, bionicle, briclink, bulding biger thing, hobbit, technics, super mario, sports, space, minecraft, monkey kids i wiele innych. Być może zachęci Przedszkolaki do aktywnego udziału w Home Projekcie Lego Master.

20230909 09:00 - 12:00(GMT+00:00)