Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

kwiecień, 2022

26kwi07:0019:30WYCIECZKA POCIĄGIEM DO KRAKOWA - GRUPY BIEDRONKI A I BIEDRONKI S

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Biedronek, W tym roku po raz trzeci organizujemy wycieczkę pociągiem do Krakowa. We wtorek 26.04 spotykamy się na Dworcu Centralnym w Hali Głównej przy kasach o godz. 7.05 , pociąg ( Pendolino ) odjeżdża o godz.7.25, w Krakowie jest o godz.10.17.
Na dworcu w Krakowie czekać na nas będzie licencjonowany przewodnik p. Zbigniew Kozłowski. Planowany rozkład wycieczki wygląda następująco: 10.17 Przyjazd na dworzec w Krakowie
10.20 – 10.50 Spacer i przystanek przy Barbakanie i Bramie Floriańskiej 10.50 – 11.00 przekąska- owoce/drożdżówka/kanapka/sok
11.10 – 11.40 Zwiedzanie Kościoła Mariackiego – wysłuchanie Legendy o Żółtej Ciżemce
11.50 – 12.50 Zwiedzanie Muzeum w Podziemiach Sukiennic
12.50 – 13.05 Spacer do Akademii Muzycznej
13.15 – 13.45 METRUM Restobistro – obiad dwudaniowy z deserem
13.45 – 16.30 Spacer zakolem Wisły, wizyta u smoka, zwiedzanie Katedry Wawelskiej
16.30 – Powrót meleksami z Katedry na Dworzec Główny
17.03 – powrót pociągiem ( Pendolino ) do Warszawy . Dzieci zjedzą w drodze powrotnej przekąskę.
O godz. 19.34 odbieracie Państwo Dzieci z peronu Dworca Centralnego.
Dzieci, które nie pojadą do Krakowa mogą przyjść do Przedszkola i dołączą do grupy pięciolatków Motylków. Informujemy, że szczegóły dotyczące wyposażenia plecaczka podróżnego przekażemy tydzień przed wyjazdem. Już nie możemy się doczekać !

więcej

godzina

(Wtorek) 07:00 - 19:30

miejsce

Kraków

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X