Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2023

20wrz(wrz 20)09:0022(wrz 22)15:00WYCIECZKA ZIELONE PRZEDSZKOLE – STAJNIA WILGA - GRUPA DELFINKÓW

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy grupę Delfinków na ich pierwszą trzydniową wycieczkę. Wyjazd w dniach 20.09 – 22.09 na Zielone Przedszkole do Stajni Wilga.
Prosimy wszystkich Rodziców o wypełnienie dokumentów dotyczących wyjazdu STAJNIA WILGA – tzn. zgody na wyjazd oraz zgody na podanie leków ( bez tych pozwoleń Dziecko nie może wziąć udziału w wycieczce). Dokumenty należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć Wychowawcom najpóźniej do 15.09 ( piątek).
Poniżej przedstawiamy przykładowy plan wyjazdu:
1 DZIEŃ
10.00 przyjazd do ośrodka Willa Wilga, złożenie bagaży, 10.15 zorganizowane zabawy sportowe, spacer po okolicy swobodne zabawy na placu zabaw, 12.00 obiad, 13.00 zajęcia w Stajni Wilga ( przedstawienie koni i kucyków z naszej stajni ,co konie jedzą, gdzie mieszkają, co lubią a czego się boją?, czym różni się kucyk od źrebaka? zabawy na ujeżdżalni: przeciąganie liny, rzut podkową, tor przeszkód, wyścigi w workach, czyszczenie i karmienie kucy, przejażdżka na kucyku (oprowadzanie),rysowanie koni, przejażdżka bryczką, inni mieszkańcy naszej stajni: kozy miniaturowe, króliki, osiołek w trakcie zajęć – podwieczorek, 17.00 zakwaterowanie, 18.00 kolacja, 19.00-20.00 ognisko z kiełbaskami
2 DZIEŃ
8.30 śniadanie, 9.00 dzień Indianina – zabawa plemion: ( wycinanie i dekorowanie papierowych pióropuszy, indiańskie imiona i malowanie znaków na rękach, budowanie tipi i totemów, zabawy indiańskie: polowanie na bizony, wyścigi jaszczurek, równoważnia czejeńska, rzut lassem, strzelanie z łuków – na przyssawki, szukanie skarbu z mapą, wypłukiwanie złota )13.00 obiad, 14.00 Tropiciele – podchody z zadaniami ( wyznaczanie trasy strzałkami, komunikacja przez walkie-talkie, układanie i rozwiazywanie zadań oraz zdobywanie kluczy do skarbu, szukanie grup, szukanie skarbu, budowanie szałasu )17.30 swobodne zabawy na placu zabaw i na boisku, 18.00 kolacja, 19.00-20.30 dyskoteka lub wieczór filmowy z popcornem (do wyboru)
3 DZIEŃ
8.30 śniadanie, 9.00 wyprawa Piratów ( budowanie papierowych statków z pirackimi flagami, morskie tatuaże, wyścigi stateczków, wędkowanie i połów pereł, konkurencje pirackie: przejście po trapie, lunety, bitwa morska, ucieczka przed rekinami, bieg w kołach ratunkowych, wyścigi w płetwach, szukanie skarbu z mapą, pasowanie na pirata 13.00 obiad, 13.30 pakowanie i przygotowanie do wyjazdu.

więcej

godzina

20 (środa) 09:00 - 22 (Piątek) 15:00

miejsce

WILLA WILGA

CYGANÓWKA

organizator

Cyganówka - Zielone Przedszkole - Willa Wilga

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X