Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2023

19wrz(wrz 19)09:3021(wrz 21)15:00WYCIECZKA ZIELONE PRZEDSZKOLE - WIOSKA POD KOGUTEM - GRUPA MRÓWEK

szczegóły wydarzenia

Z radością informujemy, że jesteśmy gotowi wyruszyć na wycieczkę integracyjnej do Wioski pod Kogutem. Wyjazd jest 19.09 ( wtorek ) około godziny 9.00. Śniadanie tego dnia będzie do godziny 8.30 Dzieci, które przybędą do Przedszkola po tej godzinie prosimy, by zjadły śniadanie w domu. Prosimy, także o punktualność, byśmy mogli czasowo opuścić Przedszkole . Gdy dotrzemy na miejsce Dzieci zjedzą drugie śniadanie. Powrót jest planowany w czwartek 21.09 około godziny 14.30.
Prosimy wszystkich Rodziców o wypełnienie dokumentów WIOSKA POD KOGUEM dotyczących wyjazdu – tzn. zgody na wyjazd oraz zgody na podanie leków ( bez tych pozwoleń Dziecko nie może wziąć udziału w wycieczce). Dokumenty należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć Wychowawcom najpóźniej do 15.09 ( piątek).
Dzieci należy odebrać z parkingu u zbiegu ulic Racławickiej i Miłobędzkiej ( Motylki i Wychowawcy nie wracają do Przedszkola ).

więcej

godzina

19 (Wtorek) 09:30 - 21 (Czwartek) 15:00

miejsce

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

organizator

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGOWIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X