WYCIECZKA ZIELONE PRZEDSZKOLE – WIOSKA POD KOGUTEM – GRUPA MRÓWEK

19wrz(wrz 19)09:3021(wrz 21)15:00WYCIECZKA ZIELONE PRZEDSZKOLE – WIOSKA POD KOGUTEM – GRUPA MRÓWEK

Z radością informujemy, że jesteśmy gotowi wyruszyć na wycieczkę integracyjnej do Wioski pod Kogutem. Wyjazd jest 19.09 ( wtorek ) około godziny 9.00. Śniadanie tego dnia będzie do godziny 8.30 Dzieci, które przybędą do Przedszkola po tej godzinie prosimy, by zjadły śniadanie w domu. Prosimy, także o punktualność, byśmy mogli czasowo opuścić Przedszkole . Gdy dotrzemy na miejsce Dzieci zjedzą drugie śniadanie. Powrót jest planowany w czwartek 21.09 około godziny 14.30.
Prosimy wszystkich Rodziców o wypełnienie dokumentów WIOSKA POD KOGUEM dotyczących wyjazdu – tzn. zgody na wyjazd oraz zgody na podanie leków ( bez tych pozwoleń Dziecko nie może wziąć udziału w wycieczce). Dokumenty należy je wydrukować, podpisać i dostarczyć Wychowawcom najpóźniej do 15.09 ( piątek).
Dzieci należy odebrać z parkingu u zbiegu ulic Racławickiej i Miłobędzkiej ( Motylki i Wychowawcy nie wracają do Przedszkola ).

20230909 09:30 - 20230909 15:00(GMT+00:00)

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

Get Directions