ZAJĘCIA OTWARTE Z UDZIAŁEM RODZICÓW – GRUPA DELFINKÓW

07lut09:3012:00ZAJĘCIA OTWARTE Z UDZIAŁEM RODZICÓW – GRUPA DELFINKÓW

Serdecznie zapraszamy Rodziców Delfinków na wspaniałe zajęcia pod hasłem „ Pączkowe przygody ”. Zajęcia otwarte umożliwią Państwu obserwację swojego Dziecka w czasie zajęć, sprawdzenie jego postępów w zakresie osiąganych kompetencji fizycznych, umysłowych, społecznych itp. Zajęcia otwarte nie są obowiązkowe, ale zachęcamy wszystkich do wspólnego spędzenia jednego poranka, bo warto się przekonać, że bawiąc można się wiele nauczyć.

Spotkanie Delfinków odbędzie się 7.02 ( środa ) w ich sali na drugim piętrze z podziałem na grupy:
I grupa – 9.30 – 10.30
II grupa – 11.00 – 12.00

O szczegółach tego wydarzenia np. podziale Dzieci na grupy poinformuje Państwa Wychowawca p. Aneta za pomocą komunikatora WhatsApp.
Z uwagi na warunki lokalowe prosimy, by na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

20240202 09:30 - 12:00(GMT+00:00)