WYCIECZKA DODATKOWA – GRUPA SŁONIKI

22paź09:0012:00WYCIECZKA DODATKOWA – GRUPA SŁONIKI

Drodzy Rodzice,
Informujemy, że Słoiki w poniedziałek wyruszają komunikacją miejską na wycieczkę dodatkową do Muzeum Domków dla Lalek w Pałacu Kultury i Nauki.

Podczas lekcji muzealnej Mali Podróżnicy będą mogli poznać historię sprzed lat ukazaną w nieprzemijającym pięknie maleńkich budowli. Zapewne u niektórych wystawa wzbudzi zainteresowanie aspektem technicznym – jak miniaturowe domy są zrobione, w jaki sposób do małych lamp „dociągnięto równie mały prąd”? Inni będą oczarowani historycznym klimatem wnętrz, strojów z epoki, pieczołowicie odtworzonymi detalami. Jesteśmy przekonani, że domki przenoszące w przeszłość – do innych czasów, innych mód i gustów, innego dnia codziennego – w sposobie prowadzenia domu, spędzania wolnego czasu – spodobają się wszystkim 🙂 Zapraszamy.

20181010 09:00 - 12:00(GMT+00:00)

Pałac Kultury i Nauki