DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ DYNI – WSZYSTKIE GRUPY

31paź09:0013:30DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ DYNI – WSZYSTKIE GRUPY

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w kolejnym DNIU SPECJALNYM – DYNIOWYM DNIU. W czwartek w przedszkolu królować będzie kolor pomarańczowy. Mile widziane będą stroje dyniowe lub ubrania w kolorystyce dyniowej.
Z okazji Dnia Specjalnego każda grupa weźmie udział w dyniowych zabawach i eksperymentach. Wśród atrakcji znajdą się doświadczenia i zabawy sensoryczne, dyniowe warsztaty kulinarne oraz konkurs plastyczny na najpiękniejszą dynię. Tego dnia zjemy ciasto dyniowe, placki z dyni i zupę dyniową. Zachęcamy wszystkie dzieci do przygotowania przepisów, które wykorzystamy do przygotowania dyniowych przysmaków. W zeszłym roku grupy przyrządziły dżem dyniowo – gruszkowy, ciasto dyniowe, smoothie dyniowe, dyniowe trufle oraz dyniową galaretkę. Prosimy, aby każde dziecko przyniosło na środę 30.10 małą, ozdobną dynię. Kolorowe dynie posłużą do wykonania prac plastycznych mamy nadzieję, że uda się dzieciom stworzyć wspaniałe kompozycje.

20191010 09:00 - 13:30(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa