TYDZIEŃ AMERYKAŃSKI – WSZYSTKIE GRUPY

04lis(lis 4)09:0008(lis 8)18:00TYDZIEŃ AMERYKAŃSKI – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy przed nami tydzień amerykański. Przez pięć dni poznawać będziemy kulturę, zwyczaje, historię oraz przyrodę Stanów Zjednoczonych. W dniu poświęconym przyrodzie porozmawiamy o Parkach pełnych niezwykłości , poznamy Grand Kanion, Park z Sekwojami, Park Yellowstone. Przy okazji omawiania wód – poznamy Oceany i morskie zwierzęta oraz słynny Wodospad Niagara na rzece o tej samej nazwie łączącej dwa Wielkie Jeziora – Ontario i Erie. Nie zabraknie też ciekawostek z Wyżyny Meksykańskiej. W ramach zajęć z języka angielskiego Przedszkolaki wybiorą się w podróż do Nowego Yorku . Na zakończenie tygodnia każda grupa na Kółku kulinarnym przygotuje pyszności kojarzone z tym wielokulturowym krajem.

20191111 09:00 - 20191111 18:00(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa