Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

maj, 2023

17maj(maj 17)09:0019(maj 19)14:59ZIELONE PRZEDSZKOLE – GOREŃ DUŻY – GRUPA MOTYLKÓW

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Motylków, po bardzo udanej trzydniowej wycieczce wrześniowej, przyszedł czas na planowanie wyjazdu majowego. W tym semestrze przedszkolnym Zielone Przedszkole zorganizowane zostanie w dniach 17.05 – 19.05 i obejmować będzie trzy dni i dwie noce ( środa – piątek ). Celem naszej podróży będzie GOREŃ DUŻY miejscowość oddalona od Warszawy o 160 km, przewidywany czas dojazdu 2 godziny 15 min ).

Plan naszego wyjazdu
Dzień 1. Przyjazd, zakwaterowanie, pobyt w zagrodzie, zabawa na placu zabaw, obiad, warsztaty terenowe w lesie mój przyjaciel las, podwieczorek, pobyt na placu zabaw, kolacja, ognisko
Dzień 2. Śniadanie, przejazd kolejką, pobyt na placu zabaw, obiad, warsztaty chlebem malowane, podwieczorek, pobyt na placu zabaw połączony z wykonaniem prac plastycznych, kolacja, piżama party lub pokaz filmowy
Dzień 3. Śniadanie, warsztaty ptasie sąsiedztwo, pobyt na placu zabaw, obiad, wyjazd do Warszawy

Wszyscy nie możemy się doczekać !

więcej

godzina

17 (środa) 09:00 - 19 (Piątek) 14:59

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X