Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2021

22wrz(wrz 22)09:0024(wrz 24)15:00ZIELONE PRZEDSZKOLE – GRUPA MOTYLKI - TRZYDIOWY PODYT W OŚRODKU AGROTURYSTYCZNYM - WIOSKA POD KOGUTEM

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy grupę Motylków do udziału w trzydniowej wycieczce. W dniach 22.09 – 24.09 organizujemy wyjazd na Zielone Przedszkole do Wioski pod Kogutem. Poniżej przedstawiamy przykładowy plan dnia.
Dzień 1: Farmerski
9.00 Przyjazd do ośrodka, zabezpieczenie bagaży
10.00 Zapoznanie z ośrodkiem, przywitanie ze zwierzętami – oprowadzenie po Mini ZOO, omówienie zasad bezpieczeństwa. Zwierzęta- Poznawanie ich zwyczajów, karmienie kóz.
12.00 Zupa + owoce
13.00 zwiedzanie skansenu starych maszyn rolniczych
14.00 Obiad
14.30 Zakwaterowanie + relaks poobiedni
16.00 Warsztaty:
robienie masła starą metodą
pokaz robienia białego sera
pieczenie pszennych bułeczek
17.00 podwieczorek np. owoce
17.30 dojenie krowy( na fantomie)+ pieczenie bułeczek cd
19.00 Kolacja w formie ogniska

Życzymy wszystkim wspaniałej zabawy, a także radości ze zdobywania nowych umiejętności, pokonywania swoich słabości i nauki samodzielności.

więcej

godzina

22 (środa) 09:00 - 24 (Piątek) 15:00

miejsce

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

organizator

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGOWIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X