TURNIEJ TAŃCZĄCE BRZDĄCE- GRUPA SŁONIKI

08mar10:0013:00TURNIEJ TAŃCZĄCE BRZDĄCE- GRUPA SŁONIKI

Z wielką radością informujemy, że po raz 10- ty bierzemy udział w między przedszkolnym Turnieju Tańca „ Tańczące Brzdące”.
Od 2009 roku nasze dzieci spełniają swoje marzenia o wielkiej scenie, nie występują w roli widza, lecz na deskach Teatru Palladium same stają się artystami. Talent Małych Podróżników – ich ekspresja ruchowa, wyobraźnia, zaangażowanie sumują się na wspaniałe widowisko. Jesteśmy przekonani, że występ przygotowany przez wychowawców p. Sylwię, p. Wiolę oraz p. Paulinę od rytmiki dostarczy mam wielu emocji i wzruszeń. Wiemy, że i tym razem z dumą oklaskiwać będziemy Słoniki, ciesząc się, że możemy współtworzyć to niezwykle wyjątkowe przedsięwzięcie. W tym roku organizowany Turniej jest pod hasłem ’ Dla Niepodległej ’. Celem jest propagowanie wartości patriotycznych i rozbudzanie szacunku do tradycji narodowych.

Ze względu na regulamin występów obecność Rodziców nie jest możliwa, zwracamy się jednak z prośbą o pomoc Rodzica, chętnego pojechać z nami , by wszystko nagrać i podzielić się nagraniem z pozostałymi Rodzicami!

20190303 10:00 - 13:00(GMT+00:00)

TEATR PALLADIUM I PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Złota 9