Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2022

21wrz(wrz 21)08:0023(wrz 23)16:00ZIELONE PRZEDSZKOLE - GRUPA MRÓWKI, GRUPA MOTYLKI

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, po raz kolejny organizujemy trzydniową wycieczkę dla najstarszych grup. Tym razem chcemy zabrać na Zielone Przedszkole grupę Mrówek oraz grupę Motyli. Z dobrymi humorami, z walizką ubrań i zabawek wyruszamy do Willi Wilga. Zalet udziału w takiej wycieczce jest wiele, ale do najważniejszych należą budowanie relacji pomiędzy Dziećmi, uczenie samodzielności, pokonanie lęku związanego z nową sytuacją, udział w ciekawych zajęciach i warsztatach oraz zdobywanie nowych doświadczeń. W tajemnicy możemy powiedzieć , że Mali Podróżnicy odliczają już czas do wyprawy :). Poniżej przedstawiamy Państwu jeden przykładowy rozkład dnia:

10.00 przyjazd do ośrodka Willa Wilga,
10.15 zorganizowane zabawy sportowe, spacer po okolicy
swobodne zabawy na placu zabaw
12.00 obiad
13.00 zajęcia w Stajni Wilga:
– przedstawienie koni i kucyków z naszej stajni
– co konie jedzą, gdzie mieszkają, co lubią a czego się boją?
– czym różni się kucyk od źrebaka?
– zabawy na ujeżdżalni: przeciąganie liny, rzut podkową, tor przeszkód, wyścigi w workach
– czyszczenie i karmienie kucy
– przejażdżka na kucyku (oprowadzanie)
– rysowanie koni
– przejażdżka bryczką
– inni mieszkańcy naszej stajni: kozy miniaturowe, króliki, osiołek
w trakcie zajęć – podwieczorek
18.00 kolacja
19.00-20.00 ognisko z kiełbaskami

JAK ZAWSZE BĘDZIE WSPANIALE !

więcej

godzina

21 (środa) 08:00 - 23 (Piątek) 16:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Cyganówka - Zielone Przedszkole - Willa Wilga

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X