Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

czerwiec, 2022

01cze09:0003(cze 3)15:30ZIELONE PRZEDSZKOLE – LEŚNICZÓWKA PARYŻ – GRUPA MOTYLKI

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Motylków , z radością informujemy, że po raz drugi organizujemy wyjazd grupy Motylków na Zielone Przedszkole. Wycieczka obejmować będzie trzy dni i dwie noce. Tym razem odwiedzimy miejscowość Rzy a w niej Leśniczówkę Paryż malowniczo położoną wśród najpiękniejszych mazowieckich kompleksów leśnych w pobliżu Ciechanowa i słynnej Opinogóry. Gospodarstwo oferuje Małym Podróżnikom wiaty, altany, bezpieczny plac zabaw, boiska do piłki nożnej oraz siatkówki. Podczas wizyty w leśniczówce Przedszkolaki spotkają konie, kozy, owce, króliki.
Przypominamy rozkład wycieczki:
Pierwszy dzień: 11.00 przyjazd do Leśniczówki – powitanie przez gospodarzy i zakwaterowanie, 13.00 obiad, 13.30 Warsztaty zajęć dawnych kulinarne – „zdrowe żywienie” – ubijanie masła w kierzankach, mielenie mąki na żarnie, wyrób i pieczenie podpłomyków, tworzenie zdrowych smakołyków z samodzielnie zrobionych produktów, 15.30 Podwieczorek w formie ogniska, 16.00 Gry i zabawy na terenie Leśniczówki, 17.00 Oprowadzenie po najbliższej okolicy i wizyta w zagrodzie zwierząt, 19.00 kolacja, 20.00 Dyskoteka
Dzień drugi: 8.30 śniadanie, 9.00 – 12.00 Warsztaty przyrodnicze. Zielona lekcja w lesie. Wędrówka z leśnikiem w głąb lasu, warsztaty w terenie i edukacja na temat życia lasu i jego mieszkańców, poznawanie specyfiki pracy leśnika, 13.00 obiad, 14.00 Warsztaty plastyczne ” skarby naszego lasu”. Każde dziecko tworzy własny obraz ze skarbów leśnych, które znalazł podczas wędrówki, 15.30 Podwieczorek 16.00 Zabawy na terenie leśniczówki 19.00 kolacja.
Dzień trzeci: 8.30 śniadanie, 9.00 Warsztaty lepienia gliny. Poznawanie różnych technik lepienia z gliny, praca na kole garncarskim, 10.00 -13.00 Gry i zabawy , wizyta w zagrodzie zwierząt, spacer pożegnalny po lesie. 13.00 obiad i powrót do Warszawy.
Wszystkim życzymy udanej wyprawy, dobrych humorów i wspaniałej zabawy.

więcej

godzina

1 (środa) 09:00 - 3 (Piątek) 15:30

miejsce

Leśniczówka Paryż

Miejscowość Rzy

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X